Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1989
Lisäksi hakukoneiden botteja : 2545

Viimeiset 20 päivää:

5.1.20202162
6.1.20202611
7.1.20203061
8.1.20204742
9.1.20202705
10.1.20203775
11.1.20205559
12.1.20205134
13.1.20208212
14.1.20208858
15.1.20206335
16.1.20204832
17.1.20205596
18.1.20206327
19.1.20204876
20.1.20205263
21.1.20209391
22.1.20209797
23.1.20208000
24.1.20201989


Viimeiset 20 kuukautta:

Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020114974


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Ohjelma 768224
18025
Ohjelmat 17797
85
Mobiiliohjelma 288609
3994
Mobiili 16482
80
Blender 27510145
628139
Blogi 340478
4274
Artikkelit 672203
2837
Game Maker 24286
146
Pelit 589881
15661
Tietoa 74477
680
Kuvat 13545
74
Videot 172685
2125


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Program 605201
4755
Programs 42515
249
Mobile Software 448047
3659
Mobile 27769
202
Blender 34724672
830416
Blog 1055315
6523
Articles 756122
2837
Games 1117284
10277
Gallery 58847
225
Videos 309218
2420


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Windows 10 136891
3673
Windows 8 / 8.1 49926
102
Windows 7 842066
16992
Windows Vista 90055
24
Windows XP 32 bit 504570
146
Windows XP 64-bit / Server 2003 11618
4
Windows 2000 32467
437
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
1
Macintosh 280426
2917
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 453769
108866
Linux 32 & 64-bit 41067
29
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Mozilla Firefox 667091
2326
Internet Explorer 446073
571
Google Chrome 1087072
115932
Opera 64244
18
Apple Safari 143533
1642



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020