Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1101
Lisäksi hakukoneiden botteja : 20205

Viimeiset 20 päivää:

9.10.2020776
10.10.2020762
11.10.2020983
12.10.2020975
13.10.2020670
14.10.2020620
15.10.2020696
16.10.2020867
17.10.2020599
18.10.2020941
19.10.2020686
20.10.20201151
21.10.20201765
22.10.20201904
23.10.20201770
24.10.20201335
25.10.2020884
26.10.20201346
27.10.20201536
28.10.20201101


Viimeiset 20 kuukautta:

Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202026793


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Ohjelma 927381
4434
Ohjelmat 18681
125
Mobiiliohjelma 334171
3258
Mobiili 17338
121
Blender 35773803
1103962
Blogi 388776
7184
Artikkelit 3072039
3351
Game Maker 26211
288
Pelit 744197
8710
Tietoa 82412
839
Kuvat 14348
131
Videot 198382
4556


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Program 655206
6213
Programs 45820
394
Mobile Software 486904
4033
Mobile 30686
362
Blender 44311008
1336086
Blog 1127959
10212
Articles 3155958
3351
Games 1220184
12531
Gallery 62217
367
Videos 337056
4915


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Windows 10 170296
2990
Windows 8 / 8.1 50618
65
Windows 7 979051
2497
Windows Vista 90200
4
Windows XP 32 bit 505997
101
Windows XP 64-bit / Server 2003 11655
0
Windows 2000 39065
711
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 360936
4470
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1409364
65914
Linux 32 & 64-bit 41586
50
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Mozilla Firefox 690528
2411
Internet Explorer 454091
815
Google Chrome 1488464
14329
Opera 64332
4
Apple Safari 825546
60606



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020