Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 16
Lisäksi hakukoneiden botteja : 74

Viimeiset 20 päivää:

4.10.20191033
5.10.20191149
6.10.20191142
7.10.2019914
8.10.2019976
9.10.20191185
10.10.20191025
11.10.20191311
12.10.20191025
13.10.20191012
14.10.20191017
15.10.20191116
16.10.2019781
17.10.2019756
18.10.2019786
19.10.2019714
20.10.2019596
21.10.2019712
22.10.2019730
23.10.201916


Viimeiset 20 kuukautta:

Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201920917


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Ohjelma 718948
8907
Ohjelmat 17544
55
Mobiiliohjelma 277134
3370
Mobiili 16280
40
Blender 25885672
632043
Blogi 330385
3514
Artikkelit 664050
2193
Game Maker 23893
106
Pelit 547970
8990
Tietoa 72472
465
Kuvat 13351
44
Videot 167355
1519


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Program 591961
2955
Programs 41765
175
Mobile Software 437021
3539
Mobile 27174
162
Blender 32799207
653843
Blog 1038669
5779
Articles 747969
2193
Games 1089230
8801
Gallery 58144
186
Videos 303022
1712


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Windows 10 124581
4663
Windows 8 / 8.1 49562
157
Windows 7 793238
11305
Windows Vista 89976
100
Windows XP 32 bit 504061
188
Windows XP 64-bit / Server 2003 11607
0
Windows 2000 31055
653
Windows 98 2937
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 270658
3401
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 217644
8290
Linux 32 & 64-bit 40954
26
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Mozilla Firefox 660281
3009
Internet Explorer 444224
996
Google Chrome 825996
18328
Opera 64179
21
Apple Safari 138460
1455



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019