Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 581
Lisäksi hakukoneiden botteja : 4839

Viimeiset 20 päivää:

15.6.20201213
16.6.20201361
17.6.20201328
18.6.20201354
19.6.20201255
20.6.20201042
21.6.20201147
22.6.20201099
23.6.20201284
24.6.20201304
25.6.20201161
26.6.20201218
27.6.20201054
28.6.20201107
29.6.2020988
30.6.20201131
1.7.20201346
2.7.20201141
3.7.20201155
4.7.2020581


Viimeiset 20 kuukautta:

Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 20204223


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Ohjelma 888526
17052
Ohjelmat 18208
70
Mobiiliohjelma 319309
4142
Mobiili 16921
80
Blender 30717393
690605
Blogi 362357
3920
Artikkelit 3059194
3246
Game Maker 25174
172
Pelit 694199
15194
Tietoa 79339
664
Kuvat 13931
67
Videot 184367
2078


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Program 631580
6257
Programs 44294
286
Mobile Software 469342
3957
Mobile 29310
244
Blender 38852583
822278
Blog 1089835
6956
Articles 3143113
3246
Games 1167443
10418
Gallery 60703
289
Videos 321490
2608


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Windows 10 157833
4086
Windows 8 / 8.1 50406
126
Windows 7 948918
17208
Windows Vista 90147
9
Windows XP 32 bit 505522
191
Windows XP 64-bit / Server 2003 11635
4
Windows 2000 36160
750
Windows 98 2940
3
Windows 95 4555
0
Macintosh 343683
4270
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1138408
63046
Linux 32 & 64-bit 41358
121
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Mozilla Firefox 681176
2893
Internet Explorer 450573
882
Google Chrome 1425170
16587
Opera 64312
14
Apple Safari 582342
56703



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020