Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 638
Lisäksi hakukoneiden botteja : 9577

Viimeiset 20 päivää:

7.10.2021751
8.10.2021751
9.10.2021884
10.10.2021787
11.10.2021968
12.10.20211097
13.10.20211019
14.10.2021969
15.10.2021960
16.10.2021825
17.10.2021907
18.10.2021958
19.10.2021895
20.10.2021951
21.10.2021920
22.10.20211034
23.10.2021901
24.10.20211257
25.10.20211147
26.10.2021638


Viimeiset 20 kuukautta:

Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202130955
Heinäkuu 202127156
Elokuu 202128583
Syyskuu 202127922
Lokakuu 202124122


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Ohjelma 1051537
5069
Ohjelmat 19805
117
Mobiiliohjelma 376360
3244
Mobiili 18379
103
Blender 49876605
1148273
Blogi 462857
6806
Artikkelit 3104244
2686
Game Maker 28908
271
Pelit 887474
9436
Tietoa 94295
1231
Kuvat 15354
109
Videot 231590
3557


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Program 716115
4705
Programs 51877
618
Mobile Software 534793
4239
Mobile 36355
565
Blender 61069356
1445862
Blog 1239423
9963
Articles 3188163
2686
Games 1366493
13594
Gallery 67992
571
Videos 380675
4055


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Windows 10 208171
2621
Windows 8 / 8.1 51036
39
Windows 7 1068192
1875
Windows Vista 90870
99
Windows XP 32 bit 506794
42
Windows XP 64-bit / Server 2003 11663
0
Windows 2000 47137
777
Windows 98 2943
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 434245
8042
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 2509992
96213
Linux 32 & 64-bit 41943
29
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2021)
Mozilla Firefox 716458
2107
Internet Explorer 464975
998
Google Chrome 1696909
17220
Opera 64356
2
Apple Safari 1835884
90140



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021