Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 818
Lisäksi hakukoneiden botteja : 7863

Viimeiset 20 päivää:

11.3.20202472
12.3.20201567
13.3.20203694
14.3.20201534
15.3.20203255
16.3.20201934
17.3.20201404
18.3.20201730
19.3.20201340
20.3.20201478
21.3.20201507
22.3.20201311
23.3.20201331
24.3.20201360
25.3.20201286
26.3.20201291
27.3.20201269
28.3.20201290
29.3.20201197
30.3.2020818


Viimeiset 20 kuukautta:

Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202062187


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Ohjelma 816731
17220
Ohjelmat 17975
87
Mobiiliohjelma 301172
4647
Mobiili 16689
115
Blender 28707602
572088
Blogi 349707
4612
Artikkelit 679155
3051
Game Maker 24662
179
Pelit 632993
16845
Tietoa 76645
773
Kuvat 13708
80
Videot 177786
2305


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Program 614569
4304
Programs 43270
342
Mobile Software 456248
3501
Mobile 28397
269
Blender 36304334
754776
Blog 1069271
6678
Articles 763074
3051
Games 1138026
9822
Gallery 59644
355
Videos 314416
2395


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Windows 10 144727
2806
Windows 8 / 8.1 50072
47
Windows 7 883954
14978
Windows Vista 90111
29
Windows XP 32 bit 504824
100
Windows XP 64-bit / Server 2003 11625
3
Windows 2000 33992
680
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
0
Macintosh 332022
43926
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 784026
204315
Linux 32 & 64-bit 41152
34
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2020)
Mozilla Firefox 672192
2028
Internet Explorer 447960
861
Google Chrome 1371747
209767
Opera 64287
18
Apple Safari 250784
42068



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020